مشاوره و روان درمانی برای افراد، زوج ها و خانواده ها

درمانگر جنسی کیست چه کمکی می کند؟ | روان درمانی کوتاه مدت در تهران

درمانگر جنسی کیست چه کمکی می کند؟

درمانگر جنسی کیست چه کمکی می کند؟

درمانگر جنسی ممکن است روانشناس، مددکار اجتماعی یا مشاورانی باشند که آموزش های تخصصی در درمان افراد و زوج هایی که نگرانی های جنسی را تجربه می کنند، داشته باشند. جای تعجب نیست که بسیاری از افراد مشکلات جنسی مختلفی دارند. xfr طبق مطالب سایت روان درمانی کوتاه مدت در تهران رابطه جنسی بخش بزرگی از زندگی افراد است و گاهی اوقات برخی چیزها بسیار دشوار است. تعداد زیادی اختلالات جنسی مختلف وجود دارد که باعث می شود افراد در برقراری ارتباط با دیگران دچار مشکل شوند.

برخی از اختلالات جنسی می توانند به روابط آسیب بزنند و می توانند به شادی کلی فرد آسیب بزنند. بسیاری از مسائل جنسی با سلامت روان مرتبط است. برخی از این مشکلات، مسائل جسمی خواهند بود، اما در بیشتر مواقع، یادگیری نحوه برخورد متفاوت با مسائل از دیدگاه روانی به بهبود وضعیت امکان می دهد. اگر در مورد زندگی جنسی خود نگران هستید، بهتر است به یک درمانگر جنسی مراجعه کنید و یا به صورت انلاین از آنها مشاوره بگیرید.

سکس تراپیست به چه کسی می گویند

یک درمانگر جنسی یا سکس تراپ، یک متخصص سلامت روان دارای مجوز است. صحبت کردن در مورد رابطه جنسی ممکن است در ابتدا احساس ناخوشایندی و ناراحتی داشته باشد. با این حال، جلسات منظم با یک متخصص جنسی می تواند به بسیاری از افرادی که با نگرانی های جنسی مانند کمبود میل جنسی، انزال زودرس و اضطراب در مورد تماس جنسی مواجه هستند، کمک کند.

مشکلات بسیار زیادی وجود دارد که درمان می تواند به آنها کمک کند. اگر درمان به درستی استفاده شود، می توان بسیاری از مسائل جنسی را تحت کنترل درآورد و افراد می توانند به سمت زندگی جنسی شادتر حرکت کنند.

یک مرد ممکن است پس از دریافت هورمون درمانی برای سرطان پروستات، دچار کاهش میل جنسی شود. هدف از سکس درمانی کمک به افراد برای بازگشت به زندگی جنسی سالم است. ممکن است انجام این کار مدتی طول بکشد، اما یک درمانگر جنسی می داند که چگونه با بیماران کار کند تا به اصل موضوع برسد.

 

درمانگر جنسی کیست چه کمکی می کند؟ | روان درمانی کوتاه مدت در تهران

مشکلات برانگیختگی جنسی

بسیاری از افراد به دلیل داشتن مشکلاتی در تحریک جنسی به دنبال درمان جنسی هستند. ممکن است تصور کنید که این درمان محدود به مردانی است که مشکلات نعوظ دارند، اما اینطور نیست. همچنین بسیاری از زنان هستند که در برانگیختگی در طول روابط جنسی مشکل دارند. بدون توجه به جنسیت شما ممکن است چنین مشکلاتی داشته باشید.

درمانگر می تواند با شما به صورت فردی یا همراه با شریک زندگی شما صحبت کند. با همکاری یکدیگر می توان پیشرفت کنید و این مشکلات برانگیختگی جنسی را برطرف کنید. مواقعی وجود دارد که مشکلات برانگیختگی را می توان با رفع مشکلات موجود در یک رابطه که ممکن است حتی از آن بی اطلاع باشید، برطرف کرد. اگر شما یا طرف مقابلتان مشکلات برانگیختگی جنسی را تجربه می کنید، ایده بسیار خوبی خواهد بود که با یک درمانگر جنسی تماس بگیرید.

برخی از افراد ممکن است سعی کنند مکمل های دارویی پیدا کنند که می تواند به عملکرد جنسی کمک کند. با این حال، شواهد علمی کافی در مورد مکمل های دارویی که بر برانگیختگی یا عملکرد جنسی تأثیر دارند، وجود ندارد.

مسائل برانگیختگی جنسی برای کسانی که در روابط متعهد هستند می تواند بسیار مشکل ساز باشد. اگر کسی را دارید که خیلی دوستش دارید، آن وقت ممکن است ناامیدکننده باشد که نتوانید از نظر جنسی نیازهای فرد را برطرف کنید.

چه این به معنای اختلال نعوظ در مردان باشد و چه زنانی که مشکلات مقاربتی دردناکی را تجربه می کنند، یک درمانگر جنسی می تواند کمک کند. همکاری با یک درمانگر جنسی یک راه عالی برای تلاش برای کشف علت برخی از این مشکلات است.

از درمانگر جنسی آنلاین کمک بگیرید

اگر در یافتن زمان برای مراجعه به درمانگر مشکل دارید. باید بدانید که گزینه های آنلاین در دسترس هستند. چه بخواهید به عنوان یک زوج مشاوره دریافت کنید یا اگر بخواهید. برای مشکلاتی که تجربه می کنید به دنبال درمان فردی باشید. می توانید به صورت آنلاین از درمانگران جنسی کمک بگیرید.

درمان آنلاین بسیار راحت است زیرا هر زمان که بخواهید می توانید از مزایای آن استفاده کنید. امکان گذراندن جلسات مشاوره در شب یا آخر هفته ها امتیازی است که اغلب در مکان های درمانی حضوری ندارید.

اگر در مورد مسائل جنسی (مانند انزال زودرس، نگرانی در مورد تمایلات جنسی یا کمبود میل جنسی) پریشانی دارید. می توانید با فردی که خیلی راحت به این مسائل اهمیت می دهد صحبت کنید. زمانی که در خانه هستید می توانید با درمانگر صحبت کنید. و هیچ کس دیگری هرگز متوجه نخواهد شد. که شما به دنبال درمان برای مسائل جنسی خود هستید.

اگر امروز برای درمان ثبت نام کنید، به محض آمادگی خودتان، می توانید درمان را شروع کنید. یک درمانگر آنلاین می تواند به شما در ایجاد یک برنامه درمانی برای رفع نگرانی هایی که تجربه می کنید کمک کند. رابطه جنسی یکی از زیباترین چیزهای زندگی است. مشکلاتی که تجربه می کنید لازم نیست رابطه جنسی را برای شما خراب کند.

بیشتر بخوانید :

۱۰حیطه تفاهم در زندگی مشترک

طاهره سادات بدری مدیرعامل موسسه روانشناسی آموزشی روان سلام

شبکه های مجازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دسترسی به رایگان به باشگاه آویژه
و پادکست های طاهره سادات بدری ثبت نام کنید.

باشگاه آویژه فقط برای کاربران سایت و در منوی سایت قابل مشاهده خواهد بود

سوالی دارید در خدمتیم؟