مشاوره و روان درمانی برای افراد، زوج ها و خانواده ها

مشاوره تحصیلی چیست

هدف هیچ دانش آموزی از مدرسه رفتن، انباشتن نمرات نیست. اما غالباً اگر از دانش آموزان سوال کنیم که هدفتان از امتحان دادن و نمره های بالا گرفتن چیست، خواهند گفت نمره بالا ارزشمند است،‌چون اول بودن لذت بخش است، چون والدین مان خوشحال می شوند، چون معلمها تشویقمان می کنند و … اما به واقع، هدف هر تحصیلی، نهایتاً این است که به ما شغل خوبی فراهم کند. مشاوران تحصیلی قصد دارند دانش آموزان را در فرایند تحصیل کمک کنند تا آنها در رسیدن به هدفهای آتی خود تواناتر شوند.

 

همچنین، امروزه رشته های تحصیلی متعددی وجود دارند که ممکن است در یک آن، یک دانش آموز به چند مورد از آنها علاقه مند شود. مشاوران تحصیلی علاوه بر کمک به بهبود فرایند آموزش از قبیل نحوه مطالعه، برنامه ریزی و طرح ریزی تحصیلی، به دانش آموزان در نحوه انتخاب رشته، شناخت رشته های دانشگاهی و رابطه بین رشته با شغل آینده نیز کمک می کنند. مشاوران باتجربه و کارآزموده ما در موسیه روان سلام به شما دانش آموزان و والدین گرامی کمک می کنند تا مسائل تحصیلی خود را پاسخ دهید و از هدر رفتن انرژی و زمان و هزینه پیشگیری کنید.

ارتباط با مشاوران تحصیلی

با مراجعه به مرکز و انتخاب مشاور مورد علاقه خودتان، می توانید فرایند تحصیل خود را با یک مشاور در طول سال هماهنگ شوید. هم اکنون مشاوره ها به صورت آنلاین انجام می شود .
مشاوره در زمینه انتخاب رشته تحصیلی و کنکور و همچنین انتخاب رشته کارشناسی ارشد نیز در این مرکز تحت نظر بهترین متخصصین انجام خواهد شد

مشاوران تحصیلی موسسه روانشناختی روان سلام

ثبت نوبت مشاوره تحصیلی

برای دسترسی به رایگان به باشگاه آویژه
و پادکست های طاهره سادات بدری ثبت نام کنید.

باشگاه آویژه فقط برای کاربران سایت و در منوی سایت قابل مشاهده خواهد بود

سوالی دارید در خدمتیم؟