مشاوره و روان درمانی برای افراد، زوج ها و خانواده ها

طاهره بدری هستم

روانشناس، مشاور خانواده، سکستراپ و زوج درمانگر 

خوشحالم که به یاری امکانات نوین تکنولوژی، می‌توانم با هموطنانم ارتباط برقرار نمایم.
در طول تجربیات ده ساله ام در حوزه روان افتخارم این است که توانستم بسیاری از زوجین را از مرحله طلاق و جدایی به یک زندگی با کیفیت خوب برگردانم…افرادی که بی هدف و سرگردان بودند هدفمند شده و به رشد و ترقی دست یافتند .. روان سلام ،یعنی سلام بر روان شما روان شما دوست و هموطن عزیزی که بخاطر نیازمندیها ،ناتوانیها،نگرانی ها،و نادانی ها آسیب دیده ،روان سلام با آغوش باز قادر است تمام این آسیب ها را با کمک و قدرت خود شما ترمیم کند . سیستم رواندرمانی و مشاوره به سبک کوچینگ گروه آموزشی و روانشناسی روان سلام با مدیر عاملی بنده مراجعین را به مدت یکسال تحت نظر قرار می دهد .کاری که هیچ مشاور و روانشناسی تا بحال انجام نداده است .
مربی کوچینگ به طور ۲۴ ساعته به همراه درمانگر ،مراجع را هدایت می کنند تا مسیر بهبودی به صورت بسیار عالی طی شود .
این برای مراجعینی که به امان خدا رها می شوند و جلسات را ادامه نمی دهند بسیار مفید و کارآمد بوده و از نظر هزینه هم برای آنها بسیار به صرفه تر است .

من به شدت معتقدم که این افراد صرفا افراد با مسئولیت پذیری بسیار پایینی هستند و برای فرار از مسئولیت به خودشان برچسب بیمار می زنند ، من با بیدار کردن ذهن و فعال کردن قدرت درونی آنها کاری می کنم که مسئولیت تمام رفتارهایشان را برعهده بگیرند .اینجاست که به شکل معجزه آسایی تغییر در مسیر بهبود ی اتفاق می افتد.

هدف از این سایت

هدف از این سایت رشد سلامت روان و ارتقای سلامت روح و روان افراد است .
ما آموزش در سطح گسترده درون مرزی و برون مرزی را یکی از اهداف بلند مدت خود قرار داده ایم تا مخاطبین محترم بتوانند با تکیه بر قدرت درونی خودشان درمانگر خویش باشند .
اعتقاد من این است که حتی با افروختن یک شمع کوچک دانایی میتوانیم بر تاریکی های وسیع نادانی غلبه کرد .
قطعا آموزش تمام درهای بسته را باز خواهد کرد ، وآموختن مهارت ، زندگی تان را غنا خواهد بخشید .
در بحث سلامت روان از نظر من هیچکس بیمار نیست بلکه انتخاب کرده است که بیمارگون زندگی کند .مضطرب باشد ،پرخاش کند،انتخاب کرده که سو ارتباط داشته باشد یا وسواس گونه رفتار کند.

خدمات روان سلام

یادتان باشد حضور شما در این سایت تصادفی نیست ،یک بار برای همیشه انتخاب کنید که تغییر کنید ،رضایت از زندگی بدون تلاش در جهت بهبودی و تغییر اتفاق نمی افتد . ما در سلام روان به دنبال ارتقای سلامت روان هستیم نه صرفا موفقیت ،و مطمئن باشید وقتی سلامت روان اتفاق بیفتد پله های موفقیت سریع تر طی خواهد شد . بهر حال کار مشاوره و رواندرمانی باهمه تلخی های اتاق درمان وقتی به تغییر یک انسان منجر شود بسی شیرین و لذت بخش است.

انتقادات و پیشنهادات

امکان دریافت سوالات شما در این سایت وجود دارد. تلاش خود را به‌کار می‌گیرم تا در زمان کوتاه و به صورت مقتضی، پاسخ آنها را ارایه نمایم. امیدوارم اطلاعات موجود در این سایت مورد استفاده شما واقع گردد. از نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما صمیمانه استقبال می‌نمایم.

برای دسترسی به رایگان به باشگاه آویژه
و پادکست های طاهره سادات بدری ثبت نام کنید.

باشگاه آویژه فقط برای کاربران سایت و در منوی سایت قابل مشاهده خواهد بود

سوالی دارید در خدمتیم؟